Music Video Collection

Free Mp3 Mp4 Download

  1. Home
  2. Download
  3. Morteza Pashaei - Yeki Hast (مرتضی پاشایی - یکی هست)

Morteza Pashaei - Yeki Hast (مرتضی پاشایی - یکی هست)

Morteza Pashaei - Yeki Hast (مرتضی پاشایی - یکی هست)

Uploader: Persian Media Group

Size: 4.51 MB

Duration: 03:17

Date: July 28, 2018

Download Mp4

جذاب ترین آهنگهای ایرانی را در لینک زیر بشنوید👇
http://bit.ly/TPMTopPersianMusic

بهترین های مرتضی پاشایی در لینک زیر👇
http://bit.ly/MortezaPashayi10

مرتضی پاشایی متولد ۲۰ مرداد ۱۳۶۳ خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ ایرانی بود. او از سال ۱۳۸۹ با انتشار اینترنتیِ قطعات خود شروع به کار کرد. با قطعهٔ «یکی هست» به شهرت رسید. صدای خاص و احساسی بودن ترانه هایش او را از سایر خواننده‌ها متمایز می کرد. ترانه سرای بیشتر آهنگ هایش مهرزاد امیرخانی بود، که البته رابطه صمیمی با یک دیگر داشته‌اند. مرتضی پاشایی در پاییز سال ۱۳۹۱ باانتشار آلبوم یکی هست به جمع خوانندگان دارای آلبوم پاپ ایران پیوست.
ترانهٔ «یکی هست» را از کارهای شاخص پاشایی می دانند. پاشایی ترانهٔ «عصر پاییزی» را برای مجموعهٔ تلویزیونی به همان نام ساخته‌بود که مسئولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به آن اجازهٔ پخش ندادند. پاشایی نیز «عصر پاییزی» را در اینترنت منتشر کرد که به یکی از محبوب‌ترین ترانه‌های او تبدیل شد. او همچنین ترانهٔ «نگران منی» را به‌عنوان تیتراژ برنامهٔ تلویزیونیِ ماه عسل سال ۹۳ اجرا کرده‌ بود و ترانه «مثل شیشه» و «تو راست میگی» را برای فیلم مثل شیشه خواند.
پاشایی در ۱۳ آبان ۱۳۹۳ به‌علت شرایط وخیم بیماری سرطان معده در بیمارستان بهمن تهران بستری شد و بر اثر این بیماری، صبح روز جمعه بیست‌وسوم آبان ۱۳۹۳ در بیمارستان بهمنِ تهران درگذشت

⚡ Subscribe to Persian Media Group : http://bit.ly/PersianMedia